baner

Adam Gnatowicz    tel. 698-647-216   biuro@topserwis.com

NAPRAWA AGD

Naprawy

Naprawą sprzętu AGD firma zajmuje się od 1995r. Lata pracy i doświadczeń pozwalają dziś szczycić się szerokim gronem zadowolonych Klientów w Kłobucku i okolicy. Obecnej zajmujemy się naprawą tzw. dużego AGD - czyli głównie pralki automatyczne, pralnice, kuchnie elektryczne, piekarniki, sprzęt produkcyjny w zakładach żywienia zbiorowego, cukierniach, piekarniach, pralniach itp. Oferujemy rzetelny serwis na wysokim poziomie, z nastawieniem na satysfakcję i zadowolenie Klienta.

Instalacje

Oferujemy wykonanie profesjonalnego montażu, podłączenia zasilania elektrycznego, rozruchu technologicznego urządzeń AGD. Firma posiada uprawnienia do wykonania instalacji elektrycznych, oraz pomiarowe do kontroli zabezpieczeń przeciwporażeniowych. Wykonane prace możemy potwierdzić pieczątką firmową na druku gwarancyjnym urządzenia, jak również protokołem z przeprowadzonych pomiarów elektrycznych.

Informacje

Przy zgłaszaniu usterki ważne, aby dokładnie opisać problem, spisać z tabliczki znamionowej model oraz numer serwisowy sprzętu.

Na wykonane usługi wystawiamy faktury VAT z formą płatności do uzgodnienia. Wyjazdy poza granice Kłobucka liczone są według aktualnej stawki 1,0 zł za kilometr.

Ze względu na częste pytania informujemy Klientów, że nie zajmujemy się naprawą urządzeń chłodniczych, sprzętu RTV, oraz drobnego sprzętu AGD w postaci żelazek, mikserów, lokówek, suszarek do włosów itp.

Na wykonane prace firma udziela gwarancji.